Skibus

Trasa: Janov nad Nisou - Bedřichov - Hrabětice - Horní Maxov - Josfův Důl - Albrechtice a zpět

Jede 25.12 - 17.3.2013.

 Jízdní řád:

Jablonec n/N, Pražská  =>  Tanvaldský Špičák, lanovka  => Jablonec n/N, Pražská
1 3 5 ZASTÁVKA 2 4 6
7.50     Jablonec n/N, Pražská     17.50
7.57     Jablonec n/N, Mšeno, škola      17.43
8.02     Jablonec n/N, sídl. Janovská     17.38
8.10 11.10 15.10 Janov n/N, transf.  10.20 13.30 17.30
8.12 11.12 15.12 Janov n/N, hotel Praha 10.18 13.28 17.28
8.14 11.14 15.14 Janov nN, samoobsluha  10.16 13.26 17.26
8.20 11.20 15.20 Bedřichov  10.10 13.20 17.20
8.22 11.22 15.22 Bedřichov, u bowlingu  10.08 13.18 17.18
8.23 11.23 15.23 Bedřichov, Penzion Uko 10.07 13.17 17.17
8.35 11.35 15.35 Janov n/N, ski areál Severák  9.55 13.05 17.05
8.43 11.43 15.43 Horní Maxov, kostel 9.48 12.57 16.57
8.48 11.48 15.48 Horní Maxov, hotel Maxov 9.43 12.52 16.52
8.53 11.53 15.53 Josefův důl, žel. stanice 9.38 12.47 16.47
8.56 11.56 15.56 Josefův Důl, Antonínov sklárna 9.35 12.44 16.44
9.03 12.03 x Tanvaldský Špičák, lanovka x x x
9.06 12.06 x Albrechtice J/H, Špičák II vlek x x x
9.10 12.10 x Albrechtice J/H, Penzion Permon x 12.35 16.35
9.11 12.11 x Albrechtice J/H, Špičák II vlek x 12.33 16.33
9.15 12.15 16.05 Tanvaldský Špičák, lanovka 9.30 12.30 16.30
         

jizdní řád v PDF

Jizerky CARD - JIzerské hory - Nejlepší rodinná dovolená

 

Skibus ZDARMA s Jizerky CARD B.

 

Jednotné jízdné 20,-Kč / jízda.

 

 

Anhang

Titel Hinweis
Jízdní řád skibusu 18_19 422 kB
Aktuelles Wetter
Bedřichov -2.6 °C Nebel
Donnerstag
1.6 °C
Freitag
3.1 °C
Samstag
3.4 °C
Hrabětice -2.4 °C bewölkt
Donnerstag
2.9 °C
Freitag
3.8 °C
Samstag
4.3 °C
Jablonec nad Nisou -2.7 °C Nebel
Donnerstag
0.4 °C
Freitag
2.1 °C
Samstag
2.5 °C
Janov nad Nisou -2.4 °C bewölkt
Donnerstag
2.9 °C
Freitag
3.8 °C
Samstag
4.3 °C
Wetterprognose
Events
November 2020
Mo Die Mi Do Fr Sa So
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30123456
alle