Skibus

Trasa: Janov nad Nisou - Bedřichov - Hrabětice - Horní Maxov - Josfův Důl - Albrechtice a zpět

Jede 25.12 - 17.3.2013.

 Jízdní řád:

Jablonec n/N, Pražská  =>  Tanvaldský Špičák, lanovka  => Jablonec n/N, Pražská
1 3 5 ZASTÁVKA 2 4 6
7.50     Jablonec n/N, Pražská     17.50
7.57     Jablonec n/N, Mšeno, škola      17.43
8.02     Jablonec n/N, sídl. Janovská     17.38
8.10 11.10 15.10 Janov n/N, transf.  10.20 13.30 17.30
8.12 11.12 15.12 Janov n/N, hotel Praha 10.18 13.28 17.28
8.14 11.14 15.14 Janov nN, samoobsluha  10.16 13.26 17.26
8.20 11.20 15.20 Bedřichov  10.10 13.20 17.20
8.22 11.22 15.22 Bedřichov, u bowlingu  10.08 13.18 17.18
8.23 11.23 15.23 Bedřichov, Penzion Uko 10.07 13.17 17.17
8.35 11.35 15.35 Janov n/N, ski areál Severák  9.55 13.05 17.05
8.43 11.43 15.43 Horní Maxov, kostel 9.48 12.57 16.57
8.48 11.48 15.48 Horní Maxov, hotel Maxov 9.43 12.52 16.52
8.53 11.53 15.53 Josefův důl, žel. stanice 9.38 12.47 16.47
8.56 11.56 15.56 Josefův Důl, Antonínov sklárna 9.35 12.44 16.44
9.03 12.03 x Tanvaldský Špičák, lanovka x x x
9.06 12.06 x Albrechtice J/H, Špičák II vlek x x x
9.10 12.10 x Albrechtice J/H, Penzion Permon x 12.35 16.35
9.11 12.11 x Albrechtice J/H, Špičák II vlek x 12.33 16.33
9.15 12.15 16.05 Tanvaldský Špičák, lanovka 9.30 12.30 16.30
         

jizdní řád v PDF

Jizerky CARD - JIzerské hory - Nejlepší rodinná dovolená

 

Skibus ZDARMA s Jizerky CARD B.

 

Jednotné jízdné 20,-Kč / jízda.

 

 

Anhang

Titel Hinweis
Jízdní řád skibusu 18_19 422 kB
Aktuelles Wetter
Events
Oktober 2021
Mo Die Mi Do Fr Sa So
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
alle