Skibus

Trasa: Liberec (ranní a odpolední spoj) - Jablonec nad Nisou - Janov nad Nisou - Bedřichov - Severák - Hrabětice - Horní Maxov - Josefův Důl - Albrechtice v J/h a zpět.

Skibus bude v provozu pouze při provozu lyžařských areálů.

Skupiny nad 10 osob se musí hlásit, minimálně jeden den dopředu, dispečerovi na tel. 739 681 042

Jede 25. 12. 2018 - 17. 3. 2019.

 Jízdní řád:

     
1 3 5 ZASTÁVKA 2 4 6
7.10     Liberc, Fügnerova     17.43
7.27 11.04 14.50 Jablonec n/N, Pražská 10.12 14.29 17.26
7.30 11.07 14.53 Jablonec n/N, au. nád., nást. 7 10.10 14.27 17.24
7.33 11.10 14.56 Jablonec n/N, plavecký bazén 10.07 14.24 17.22
7.35 11.13 14.59 Jablonec n/N, Mšeno, škola  10.04 14.21 17.19
7.40 11.18 15.04 Jablonec n/N, sídl. Janovská 10.01 14.18 17.16
7.48 11.26 15.12 Janov n/N, transf.  9.57 14.14 17.12
7.49 11.27 15.13 Janov n/N, hotel Praha 9.56 14.13 17.11
7.51 11.29 15.15 Janov n/N, samoobsluha  9.54 14.11 17.09
7.53 11.31 15.17 Bedřichov, úpravna vody 9.52 14.09 17.07
7.57 11.35 15.21 Bedřichov  9.48 14.05 17.03
7.59 11.37 15.23 Bedřichov, u bowlingu  9.46 14.03 17.01
8.00 11.38 15.24 Bedřichov, Penzion Uko 9.45 14.02 17.00
8.12 11.50 15.36 Janov n/N, ski areál Severák  9.35 13.52 16.50
8.19 11.57 15.40 Janov n/N, Hotel Semerink 9.28 13.45 16.43
8.27 12.05 15.46 Horní Maxov, kostel 9.20 13.37 16.35
8.32 12.10 15.51 Horní Maxov, hotel Maxov 9.15 13.32 16.30
8.37 12.15 15.56 Josefův důl, žel. stanice 9.08 13.25 16.23
8.40 12.18 15.59 Josefův Důl, Antonínov sklárna 9.05 13.22 16.20
8.45 12.23 16.04 Tanvaldský Špičák I, lanovka 9.00 13.15 16.15

Jizerky CARD - JIzerské hory - Nejlepší rodinná dovolená

 

Skibus ZDARMA s Jizerky CARD.

 

Jednotné jízdné 20,-Kč / jízda.

 

 

Přílohy

Název Odkaz
Jízdní řád skibusu 18_19 422 kB
Počasí právě teď
Kalendář
Duben 2021
po út st čt so ne
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293012
všechny akce