Poznej Jizerky

Do Jizerek za zážitky!

Jizerské hory jsou regionem, který nabízí mnohem více než jen lyžování a běžecké trasy. Rozmanitá nabídka sportovních aktivit. Gastronomie. Památky. Horská kultura, lidové zvyky, řemesla, ale také poznání a muzea. Ať už preferujete léto či zimu, Jizerské hory budou pro vaši dovolenou v Česku tím pravým místem.  Nezáleží přitom, zda vyrážíte s přáteli, partnerem či rodinou.

Nekonečné možnosti zimních radovánek

V zimě na vás vedle známých středisek, jakými jsou Albrechtice v Jizerských horách, Janov nad Nisou nebo Bedřichov, čeká také Jizerská magistrála. Síť 170 kilometrů běžeckých tras vás zavede na známá místa a blíže poznáte i jedinečný charakter zdejší horské přírody. Vedle tradičních zimních sportů můžete vyzkoušet ale i nevšední aktivity. Třeba bobovou dráhu či projížďku v saních taženými koni.

Zažijte hory v létě

létě je destinace Jizerských hor vyhledávaná především pro širokou nabídku cyklistických a turistických tras. Vedle toho si ale můžete vyzkoušet i zcela specifické a v našich končinách stále ještě nevšední aktivity. Milovníky golfu potěší možnost vyzkoušet tzv. Cross Golf.

Do Jizerek s dětmi

Jizerské hory jsou ideální i pro rodinnou dovolenou. Potřebám rodičům zde vychází celoročně vstříc. A to nejenom rozličnými aktivitami, při kterých se budou bavit jak děti, tak dospělí, ale i speciálními službami. Pokud se například vydáte na jizerský Severák, najdete ideální zázemí pro první lyžařské zážitky vašich dětí. Individuální péče i ideální terén zajistí, že vaše děti si zimní sporty zamilují. Když budou unavené, můžete je dát do zdejší dětské herny, kde se o ně postarají. Vy si tak můžete lyžařský zážitek vychutnat na plno. Pokud plánujete rodinné výlety, nemusíte se bát, že by vám v Jizerských horách došly nápady. Vyrazit můžete například do muzea hraček, na bobovou dráhu či na chatu Dřevona za exotickými zvířaty. A to je jen pár tipů. Za gastronomickým zážitkem pak například na horskou Prezidentskou chatu.

Horská chata nebo wellness hotel? Záleží jen na vás

Při hledání ubytování v Jizerských horách budete mít široký výběr. Jizerky nabízejí ubytování v tradičních horských chatách a chalupách, rodinných penzionech i hotelích. Pokud toužíte po soukromí a klidu, každé větší středisko či jeho okolí nabízí i ubytování v apartmánech.

Novinky pro sezónu 2013

Jizerské hory vstupují do zimní sezóny 2012/2013 s řadou novinek. Především nové služby usnadní a zpříjemní pobyt lyžařům i běžkařům a zajistí ještě větší pohodlí. Těšit se mohou na tzv. Jizerky Card, kartu platnou hned v několika jizerských střediscích. Nabídne slevy na „permice“ i na vstupy, například do libereckého Babylonu či DinoParku. Další změnou je propojení středisek vylepšenou sítí skibusů, prodloužení sjezdovek a rekonstrukce vybraných ubytovacích kapacit.

Počasí právě teď
Kalendář
Leden 2023
po út st čt so ne
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
všechny akce